Mūsų įmonė gali pasigirti vienu plačiausių sodo technikos prekių asortimentu Lietuvoje. Prekiaujame žymių visame pasaulyje gamintojų STIGA, SOLO, EUROSYSTEMS, OREGON sodo ir miško technika (vejapjovėmis, krūmapjovėmis, grandininiais pjūklais, traktoriukais, vejapjovėmis - robotais, kultivatoriais ir kt.). Visos mūsų parduodamos prekių grupės pateikiamos prekių sąraše kairėje pusėje.

2016 m. STIGA, KAAZ, SOLO, EUROSYSTEMS prekių katalogas - kainininkas (spauskite čia)


Gamintojai:

Nuo 1934 m. – firmos įkūrimo dienos – Stiga svarbiausias uždavinys buvo sukurti produktus, kurie palengvins žmogaus triūsą sode, padarys jį įdomiu ir nereikalaujančiu daug laiko. Sutaupytas valandas Jūs galėsite maloniai praleisti su draugais ar šeima puikiai sutvarkytoje aplinkoje. Pagrindinė STIGA koncepcija – kurti praktiškas ilgaamžes mašinas – liko nepakitusi iki šių dienų. Kokybė – tai svarbiausias uždavinys tiek parenkant žaliavas gaminiams, tiek juos projektuojant, tiek surenkant ar sumontuojant. Ir mažiausiam vejos lopinėliui, ir didžiausiam parkui prižiūrėti STIGA visada turės ką pasiūlyti.

Esant didelei panašios technikos pasiūlai, ieškančiam neretai kyla klausimas – ką pirkti? Renkantis tokio tipo techniką pirmiausia reikia pačiam gerai pagalvoti, ko iš tikrųjų reikia Jūsų aplinkai: ar tik prižiūrėti veją, ar tvarkyti visą namų aplinką. Reikia įvertinti, kokio reljefo sklypą Jūs prižiūrėsite: ar tai sodyba su želdiniais (kiek jų ir kaip susodinti), ar daug nelygių plotų ir t.t. Tada pardavėjams bus lengviau Jums patarti, nes STIGA savo arsenale tikrai turi ką pasiūlyti ir išrankiausiam šeimininkui.


KAAZ Corporation - Japonų gamintojas, savo veiklą pradėjęs 1922 metais. Tai ilgametes tradicijas turintis gamintojas, besilaikantis griežtos "Made in Japan" (Pagaminta Japonijoje) nuostatos. Visi KAAZ gaminiai yra ypač aukštos kokybės, praėję ypač griežtą kokybės kontrolės sistemą. Šiuo metu KAAZ gaminių asortimentą sudaro krūmapjovės, vejapjovės, gyvatvorių žirklės, žemės grąžtai ir kiti gaminiai. Be to, KAAZ gamina ypač aukštos kokybės kampines pavaras krūmapjovėms, kurias tiekia ir kitiems, pasaulyje ypač gerai žinomiems sodo technikos gamintojams ir prekiniams ženklams.

Visa KAAZ technika yra surenkama Japonijoje, Okayama mieste.

Oleo-Mac kompanija buvo įkurta 1972 metais Italijoje, bei nuo pat pradžių konstravo ypač aukštos kokybės ir patikimus motorinius pjūklus. Kompanijai augant ir didėjant, gaminių asortimentas buvo kelis kartus išplėstas, bei dabar susideda iš tokių gaminių kaip motoriniai pjūklai, krūmapjovės, vejapjovės, vandens siurbliai, aukštapjovės, žemės grąžtai ir t.t.

Mūsų įmonė nuo 2016 metų pabaigos atstovauja Oleo-Mac prekinį ženklą Lietuvoje.

Briggs & Stratton varikliai jau daugiau nei 100 metų yra populiariausi pasaulyje, kuomet kalbama apie vejų priežiūros techniką. Šis JAV gamintojas tiekia variklius praktiškai kiekvienam žymesniam sodo technikos gamintojui, taigi jei turite savo kieme vejapjovę ar sodo traktoriuką - didelė tikimybė jog jis yra varomas būtent Briggs & Stratton gamybos varikliu. Dėka užimamos rinkos dalies, ilgametės patirties ir dėmesio kokybei, Briggs & Stratton varikliai yra ypač patikimi ir ilgaamžiai, o jų priežiūros ir aptarnavimo tinklas yra plačiausias Lietuvoje.

Mūsų įmonė nuo 2016 metų pabaigos atstovauja Briggs & Stratton prekinį ženklą Lietuvoje.

Solo buvo įkurta 1948 m. Vokietijoje, Sindelfingen mieste. 1949 m. pagamino pirmąsias vejos pjovimo mašinas ir motorinius trimerius (krūmapjoves). 1950 m. sukurtas ir pradėtas gamint pirmasis pasaulyje ant nugaros nešiojamas motorinis purkštuvas. Solo - reiškia vienas, t. y. galintis dirbti su įrenginiu be kitų pagalbos. Taip atsirado ir paties prekinio ženklo SOLO pavadinimas.

SOLO Kleinmotoren specializuojasi įvairios paskirties purkštuvų bei pūstuvų gamyboje. Mūsų įmonė atstovauja šias prekių grupes Lietuvoje.

SVARBU! Nuo 2014 metų SOLO Kleinmotoren GmbH padalinys gaminęs vejapjoves, krūmapjoves, motorinius ir elektrinius pjūklus, aeratorius/skarifikatorius, kultivatorius, gyvatvorių žirkles, šienapjoves buvo parduotas AL-KO Kober kompanijai. Dėl atsarginių detalių tiekimo šioms produktų grupėms prašome kreiptis į artimiausią AL-KO gaminių atstovą arba elektroniniu paštu giedrius.aleknavicius@al-ko.lv .


Eurosystems S.p.A – Italų gamintojas, 2014 metais švenčiantis 40 metų veiklos jubiliejų. Nuo pat savo įkūrimo, Eurosystems gamino mašinas kurios padėjo žmonėms lengviau prižiūrėti vieną brangiausių mūsų resursų – žemę.

Visos mašinos gaminamos taip, kad būtų lengvai naudojamos, patikimos ir ilgaamžės. Eurosystems technika gaminama Šiaurės Italijoje, Luzzara mieste, esančiame tarp Milano ir Bolonijos miestų. 1992 metais, Eurosystems atidarė atstovybę Vokietijoje, Rudersbergo mieste, kurios pagrindinė funkcija – geriau aptarnauti Šiaurės Europos pirkėjus. Eurosystems – idėjos ir įrankiai žmonėms mylintiems žemę.

Ratioparts - Vokietijos įmonė, viena didžiausių sodo technikos atsarginių detalių tiekėjų Europoje. Įmonės atsarginių dalių asortimentą sudaro daugiau nei 50000 skirtingų pozicijų detalių įvairių gamintojų produktams. Ratioparts gali pasiūlyti atsarginių detalių praktiškai visų stambesnių sodo technikos gamintojų produktams.

Nuo pat savo įsikūrimo dienos Oregon yra pjovimo sistemų technologijos lyderis. Oregon nuolat įdiegia naujus patobulintus produktus į rinką, pasitelkdamas vėliausius mokslo išradimus, pjovimo kokybę ir saugumą. Ši produkcija suvienija savyje maksimaliai sumažintą vibraciją, pjūklo atmetimo tikimybę, tobulą tepimą ir siaurą pjovimo taką.. Tai kompanija turinti gamyklas JAV, Kanadoje ir Brazilijoje. Oregono prekybiniai centrai su sandėliais randasi Japonijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje ir Belgijoje. Oregon prekybos atstovų tinklas aprėpia beveik visas pasaulio valstybes. Oregon produkcija - aukščiausios kokybės. Sveiki atvykę į miško technikos aksesuarų pasaulį!

 

 

Sodo Technika